Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 23:40
понеделник 24. септември 2018
Додај аларм
poster
жанрВојна
Историски
Докоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Во потрага по богатството на нацистите

Hunting Nazi Treasure

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

255

Содржина

сезона: 1
епизода: 3

Хитлер имал сон да ја собере најголемата уметничка колекција, а тој сон станал европски кошмар. Дознајте како Хитлер го надгледувал крадењето на илјадници уметнички богатства во цела Европа.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
сабота, 27. октомври 2018
23:45 Viasat History Во потрага по богатството на нацистите


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме