Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 08:25
Додај аларм
poster
жанрВојна
Историски
Докоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Во потрага по богатството на нацистите

Hunting Nazi Treasure

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

219

Содржина

сезона: 1
епизода: 4

Во април 1947 г., американски војници направиле дупка во ѕид на подземен рудник во Германија. Внатре биле внимателно наредени платнени торби полни грабнато злато вредно неверојатни 9 милијарди долари.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
вторник, 25. септември 2018
23:40 Viasat History Во потрага по богатството на нацистите


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме