Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 11:35
Додај аларм
Империјата на Хитлер: Повоениот план - poster
жанрВојна
Историски
Докоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Империјата на Хитлер: Повоениот план

Hitler's World: The Post-War Plan

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

241

Содржина

сезона: 1
епизода: << 5 >>

Хитлер имал јасна идеја за идеалниот граѓанин на Третиот рајх; неговиот режим морал да биде инкорпориран во секој аспект на животот на жителите. Испитуваме како Хитлер ги спроведувал своите идеали.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

четврток, 20. септември 2018
22:30 Viasat History Hitlerovo carstvo: Poratni plan, epizoda 2.
петок, 21. септември 2018
23:05 Viasat History Hitlerovo carstvo: Poratni plan, epizoda 3.
понеделник, 24. септември 2018
11:30 Viasat History Hitlerovo carstvo: Poratni plan, epizoda 6.
понеделник, 24. септември 2018
22:50 Viasat History Hitlerovo carstvo: Poratni plan, epizoda 4.
вторник, 25. септември 2018
22:50 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме