Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 23:25
Додај аларм
poster
жанрВојна
Историски
Докоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Во потрага по богатството на нацистите

Hunting Nazi Treasure

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

206

Содржина

сезона: 1
епизода: 5

Адолф Хитлер ја нападнал Полска, оштетил многу помали и поголеми градови, убил милиони лица и украл цели планини богатства. Во оваа епизода го истражуваме грабежот на Полска од страна на нацистите.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
сабота, 29. септември 2018
06:00 Viasat History Во потрага по богатството на нацистите


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме