Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 12:50
Додај аларм
poster
жанрИсториски
Докоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Мртвите на викинзите

Viking Dead

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

122

Содржина

сезона: 1
епизода: 1

Линдисфарн е единствениот мирен Свет остров каде што аџиите доаѓаат да му се поклонат на Св. Катберт. Тим Сатерленд им се придружува на археолозите да ја открие крвавата реалност на викиншките напади.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме