Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 23:45
Додај аларм
poster
жанрВојна
Историски
Докоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Во потрага по богатството на нацистите

Hunting Nazi Treasure

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(1.0/10)

Посета

207

Содржина

сезона: 1
епизода: 7

Во јуни 1940 г. нацистите го освоиле Париз, центарот на европската уметност и култура. Дознаваме како нацистите го ограбиле систематски целиот град во текот на четирите години од окупацијата.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
сабота, 29. септември 2018
07:40 Viasat History Во потрага по богатството на нацистите


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме