Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 11:30
понеделник 24. септември 2018
Додај аларм
Империјата на Хитлер: Повоениот план - poster
жанрВојна
Историски
Докоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Империјата на Хитлер: Повоениот план

Hitler's World: The Post-War Plan

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

246

Содржина

сезона: 1
епизода: << 6

Дознајте за плановите на Хитлер за редизајнирање на германскиот транспортен систем, за користењето на автомобилската индустрија за повторно вооружување на војската и за плановите за огромна железница.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

понеделник, 24. септември 2018
22:50 Viasat History Hitlerovo carstvo: Poratni plan, epizoda 4.
вторник, 25. септември 2018
22:50 Viasat History Hitlerovo carstvo: Poratni plan, epizoda 5.
среда, 26. септември 2018
22:35 Viasat History Hitlerovo carstvo: Poratni plan, epizoda 6.
четврток, 27. септември 2018
22:30 Viasat History Hitlerovo carstvo: Poratni plan, epizoda 1.
среда, 26. септември 2018
22:35 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме