Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 18:45
Додај аларм
Препродавање автомобили - poster
жанрДокоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Препродавање автомобили

Flipping Bangers (2017)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

226

Содржина

сезона: 1
епизода: << 5 >>

Гас и Вил одат да купат „голф Мк4", но здогледуваат Мк2 на истото место; на Гас не му се допаѓа на изглед, но на Вил му се затресуваат колената. Откриваат зошто е оставен автомобилот - нема мотор.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

вторник, 25. септември 2018
08:30 Viasat Explore Uređivanje krntija, epizoda 4.
среда, 26. септември 2018
08:35 Viasat Explore Uređivanje krntija, epizoda 5.
среда, 26. септември 2018
18:45 Viasat Explore Uređivanje krntija, epizoda 6.
среда, 26. септември 2018
22:30 Viasat Explore Uređivanje krntija, epizoda 4.
сабота, 20. октомври 2018
06:20 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме