Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 20:55
Додај аларм
poster
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Вистината за Јулиј Цезар

Julius Caesar Revealed

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

251

Содржина

Мери Бирд го открива вистинскиот Јулиј Цезар и го тестира вашето знаење. Како станал владетел на Рим, зошто бил убиен и дали „И ти, сине, Бруте", навистина биле неговите последни зборови?

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме