Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 05:05
Додај аларм
poster
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

ГРИП: автомобилско шоу

GRIP: The Car Show

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

216

Содржина

сезона: 1
епизода: 6

Малите теренски возила се популарни кај женските возачи; дали тие возила кои чинат помалку од 10 000 ЕУР се препорачуваат за купување? Дет Мјулер ѝ помага на Моника да најде совршен автомобил.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме