Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 05:05
вторник 10. октомври 2018
Додај аларм
poster
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

ГРИП: автомобилско шоу

GRIP: The Car Show

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

195

Содржина

сезона: 1
епизода: 3

Матијас и Синди мора да изберат меѓу „дачија дастер" и „ленд ровер дискавери" за да завршат операција на чистење. Нема асфалт ни комфор, само растопен снег до колена и многу снег!

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме