Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
HBO3 13:05
Додај аларм
Славни и вљубени - poster
АвторI. Marlene King
Rebecca Serle
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Славни и вљубени

Famous in Love (2017)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 1
епизода: << 10 - LEAVING LOS ANGELES

Врз основа на романот од Ребека Серл, „Славни и вљубени ја прикажува студентката Пејџ (Бела Торн) кога преку аудиција ја добива главната улога во еден холивудски блокбастер. Пејџ сега мора да се снајде во новиот живот како ѕвезда, откривајќи ги позитивните и негативните страни на славата.

Еп. 10
Падот на Рејнер продолжува, а Пејџ го бара откако тој исчезнува. Плус, Алексис добива лоши вести, па ѝ се одмаздува на Рејчел. Џејк накратко се враќа во Лос Анџелес, а Пејџ се обидува да ги искаже своите чувства. Во меѓувреме, Џордан се обидува да се справи со проблемот со Берет Хопер кога еден шокантен настан го запира планот. Подоцна Нина организира конференција за печат за да се справи со јавниот крах на Рејнер, но работите ги пореметува едно неочекувано појавување.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

среда, 19. септември 2018
21:00 HBO3 Slavna i zaljubljena 2, epizoda 1.
четврток, 20. септември 2018
19:15 HBO Slavna i zaljubljena 2, epizoda 1.
четврток, 20. септември 2018
19:25 HBO PL Slavna i zaljubljena 2, epizoda 1.
петок, 21. септември 2018
11:50 HBO3 Slavna i zaljubljena 2, epizoda 1.
вторник, 18. септември 2018
13:05 HBO3


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме