Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Nat./Hist. HD 20:30
понеделник 29. октомври 2018
Додај аларм
poster
жанрИсториски
Докоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (1)

Број на коментари (-)

Че Гевара: повеќе од мит

Che Guevara: Beyond The Myth

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

228

Содржина

50 години по неговата смрт, дојдете на патување на кое се деконструира митот за херојскиот герилец со снимени сведоштва, претходно невидени документи и непознати архивски снимки.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме