Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 19:00
четврток 4. октомври 2018
Додај аларм
poster
жанрДокоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Автоработилница за безнадежни случаи

Last Stop Garage

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 1
епизода: 4

Единствениот ратрак во градот е расипан. Тоа предизвикува хаос на патот. Мора да ја качат огромната машина на санка за да ја однесат на безбедно и да ја поправат пред зајдисонце.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
петок, 5. октомври 2018
08:55 Viasat Explore Автоработилница за безнадежни случаи
петок, 12. октомври 2018
19:00 Viasat Explore Автоработилница за безнадежни случаи
понеделник, 15. октомври 2018
09:05 Viasat Explore Автоработилница за безнадежни случаи
понеделник, 22. октомври 2018
19:05 Viasat Explore Автоработилница за безнадежни случаи


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме