Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
HBO2 07:30
понеделник 24. септември 2018
Додај аларм
Неверојатните приказни на Мејтер - poster
РежијаRob Gibbs
рејтинг7.0/10
жанрАнимација
Авантура
Комедија
Семејство
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (1)

Број на коментари (-)

Неверојатните приказни на Мејтер

Mater's Tall Tales (2008)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

252

Содржина

Запалете ги моторите во оваа збирка од цртани со Мејтер, симпатичниот и урнебесен шлепер од хит-филмот „Автомобили“. Придружете им се на Мејтер и на сите ваши омилени ликови од светот на автомобилите.
Запалете ги моторите во оваа незаборавна збирка од цртани со Мејтер, симпатичниот и урнебесен шлепер од хит-филмот „Автомобили“. Од креативните умови на „Дизни-Пиксар“ пристигнуваат девет забавни приказни полни со тепачки, трки, рок-концерти, пресметки на џиновски камиони, па дури и НЛО. Придружете им се на Мејтер и на другите омилени ликови од светот на автомобилите, во забавното возење во кое вие и целото семејство ќе прскате од смеа!

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
петок, 28. септември 2018
09:35 HBO3 Неверојатните приказни на Мејтер
недела, 30. септември 2018
08:30 HBO Неверојатните приказни на Мејтер
вторник, 9. октомври 2018
06:00 HBO Неверојатните приказни на Мејтер
четврток, 11. октомври 2018
06:00 HBO2 Неверојатните приказни на Мејтер


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме