Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 08:00
Додај аларм
Забранета историја - poster
жанрДокоментарен
Историски
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Забранета историја

Forbidden History (2013)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(10.0/10)

Посета

285

Содржина

сезона: 5
епизода: << 2 >>

Џејми гледа што се крие зад овој озлогласен симбол на раздор за да ја раскаже приказната за источногерманската служба за државна безбедност, попозната како Штази.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

четврток, 20. септември 2018
05:15 Viasat History Zabranjena povijest 2, epizoda 2.
четврток, 20. септември 2018
08:15 Viasat History Zabranjena povijest 5, epizoda 1.
четврток, 20. септември 2018
21:40 Viasat History Zabranjena povijest 5, epizoda 3.
петок, 21. септември 2018
00:10 Viasat History Zabranjena povijest 4, epizoda 4.
четврток, 27. септември 2018
00:20 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме