Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 22:50
Додај аларм
poster
жанрДокоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Автоработилница за безнадежни случаи

Last Stop Garage

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 1
епизода: 10

Нема големи асфалтирачки операциии во Лабрадор, па локален претприемач сака да почне да рециклира асфалт и да прифаќа помали проекти. Момците смислуваат нов дизајн за асфалтен камион.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
вторник, 9. октомври 2018
19:00 Viasat Explore Автоработилница за безнадежни случаи
среда, 10. октомври 2018
09:05 Viasat Explore Автоработилница за безнадежни случаи
среда, 17. октомври 2018
19:00 Viasat Explore Автоработилница за безнадежни случаи
четврток, 18. октомври 2018
09:05 Viasat Explore Автоработилница за безнадежни случаи


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме