Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 21:00
Додај аларм
poster
жанрАвантура
Докоментарен
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Изборот: Обединето Кралство

SAS: Who Dares Wins (2016)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 2
епизода: 3

Во првите две брутални фази заминаа тринаесет учесници; во оваа епизода, Ент и неговиот елитен тим ги тестираат останатите дванаесет регрути со внесување недоверба во групата.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме