Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 18:15
Додај аларм
poster
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Вулкански одисеи

Volcanic Odysseys (2016)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 2
епизода: 3

Во Индонезија еден вулкански кратер го загадува воздухот и тој е 40 пати над дозволеното ниво. Вулканологот Том Фајфер се обидува да го фотографира синиот оган што се гледа навечер во кратерот.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме