Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 10:45
четврток 20. септември 2018
Додај аларм
poster
жанрДокоментарен
Историски
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Невидливите градови во Италија

Italy's Invisible Cities

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

263

Содржина

сезона: 1
епизода: 1

Александар Армстронг и д-р Мајкл Скот го истражуваат вулканот Везув и влегуваат во лавиринт на подземни простории што помогнале да се изгради и одржи Неапол.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
четврток, 20. септември 2018
19:05 Viasat History Невидливите градови во Италија


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме