Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 22:30
четврток 13. септември 2018
Додај аларм
poster
жанрДокоментарен
Историски
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Неверојатно рибарење

Fishing Impossible

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

115

Содржина

сезона: 1
епизода: 2

Во оваа епизода момците одат во зафрлените делови на Британска Колумбија во потрага по лососот кохо. Милиони лососи одат против текот на реките во Британска Колумбија за да се мрестат.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме