Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 22:30
четврток 20. септември 2018
Додај аларм
poster
жанрДокоментарен
Историски
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Неверојатно рибарење

Fishing Impossible

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

117

Содржина

сезона: 1
епизода: 3

Тимот патува на Бахамите во потрага по инвазивната риба-лав. Типична за Индо-Пацификот, а случајно донесена на Карибите, рибата-лав ги уништува екосистемите на островот.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме