Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 16:25
понеделник 24. септември 2018
Додај аларм
poster
жанрДокоментарен
Реалити шоу
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Шумарите

The Woodsmen

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

105

Содржина

сезона: 1
епизода: 4

Итан и Аза почнуваат да работат на основата на новата структура на Аза - единствената ротирачка дрвена куќа во светот. Шумарите извлекуваат пиштоли кога сретнуваат непознати лица.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме