Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
HBO2 07:40
Додај аларм
Кралска зима - poster
РежијаErnie Barbarash
СцеаристErnie Barbarash
рејтинг6.9/10
жанрДрама
Семејство
Романса
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (2)

Број на коментари (-)

Кралска зима

A Royal Winter (2017)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(8.0/10)

Посета

660

Содржина

Додека е на одмор, една млада жена се наоѓа во вистинска бајка кога случајната средба со еден згоден локален жител води до нешто повеќе. Но работите стануваат комплицирани кога дознава дека тој всушност е принц...
Додека се наоѓа на одмор во Европа, една млада млада жена се наоѓа во вистинска бајка кога случајната средба со еден згоден локален жител води до нешто повеќе. Но работите стануваат комплицирани кога дознава дека тој всушност е принц којшто треба да биде крунисан за крал и чијашто мајка се спротивставува на романсата помеѓу нејзиниот син и туристката. Во филмот играат Мерит Патерсон, Џек Донели и Саманта Бонд.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
петок, 5. октомври 2018
10:50 HBO PL Кралска зима
сабота, 6. октомври 2018
11:35 HBO Кралска зима


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме