Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
HBO2 23:40
Додај аларм
Who is America? - poster
АвторSacha Baron Cohen
рејтинг8.9/10
жанрКомедија
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Who is America?

Who Is America? (2018)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 1
епизода: << 2 >>

„Who is America? е сатирична получасовна серија од комичарот Саша Барон Коен, во неговото враќање на ТВ сериите за првпат после повеќе од десет години. Работена во текот на минатата година, серијата од седум епизоди истражува различни индивидуи, од неомиленото па до непознатото во рамките на политичкиот и културниот спектар кој е дел од оваа уникатна нација.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

петок, 28. септември 2018
22:00 HBO3 Who Is America?, epizoda 4.
сабота, 29. септември 2018
01:45 HBO3 Who Is America?, epizoda 4.
сабота, 29. септември 2018
15:05 HBO3 Who Is America?, epizoda 4.
недела, 30. септември 2018
23:45 HBO2 Who Is America?, epizoda 4.
недела, 16. септември 2018
23:40 HBO2


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме