Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 16:20
четврток 27. септември 2018
Додај аларм
poster
жанрДокоментарен
Реалити шоу
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Шумарите

The Woodsmen

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 1
епизода: 7

Одбегнати ловокрадци претставуваат опасност за постоењето на шумарите, но одмаздата би можеле да ја платат со живот...

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
сабота, 29. септември 2018
17:20 Viasat Explore Шумарите
четврток, 11. октомври 2018
21:45 Viasat Explore Шумарите


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме