Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
HBO PL 23:50
Додај аларм
Само тебе те гледам - poster
РежијаMarc Forster
СцеаристSean Conway
Marc Forster
рејтинг5.2/10
жанрДрама
Мистерија
Романса
ДржаваТајланд
САД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (2)

Број на коментари (-)

Само тебе те гледам

All I See Is You (2016)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

687

Содржина

Убавата Џина, која е слепа уште од детството, зависи од својот сопруг Џејмс. Кога по вградувањето на имплант се враќа нејзиниот вид, Џина почнува да открива претходно непознати и вознемирувачки детали за нив, нивниот брак и нивните животи.
Откако како дете останала слепа, Џина (Блејк Лајвли) зависи од својот сопруг (Џејсон Кларк). Тоа е зависност што изгледа дека ја засилува нивната врска. Но кога Џина добива шанса за операција и го враќа својот вид, нивниот живот и врската се влошуваат кога таа почнува да ја сфаќа вознемирувачката реалност за нивниот брак и нивните животи.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
петок, 28. септември 2018
21:40 HBO Само тебе те гледам
сабота, 29. септември 2018
13:40 HBO Само тебе те гледам
вторник, 2. октомври 2018
22:25 HBO PL Само тебе те гледам
сабота, 6. октомври 2018
00:55 HBO2 Само тебе те гледам


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме