Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 07:00
четврток 20. септември 2018
Додај аларм
Разиграниот Бруклин - poster
РежијаPaul Becker
СцеаристEdmund Entin
Gary Entin
рејтинг7.5/10
жанрДрама
Семејство
Музика
Романса
ДржаваСАД
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (1)

Број на коментари (-)

Разиграниот Бруклин

Breaking Brooklyn (2018)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

181

Содржина

12-годишно момче кое многу сака да танцува и неговиот брат ги спасува од улица стар изведувач кој ги носи да живеат со отуѓениот поранешен танцувачки партнер и брат.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме