Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 05:00
понеделник 25. септември 2018
Додај аларм
Јас и моето прасе - poster
РежијаFrank Dobrin
СцеаристFrank Dobrin
жанрКомедија
Драма
ДржаваБугарија
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (2)

Број на коментари (-)

Јас и моето прасе

Mon cochon et moi (2018)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

Деликатна приказна за пријателство помеѓу еден човек и неговото прасе која се одвива во современа Бугарија.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме