Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 08:10
Додај аларм
poster
жанрДокоментарен
Историски
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Помпеја: Одбројување до катастрофата

Pompeii: Countdown To Disaster

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 1
епизода: 1

Ја почнуваме нашата приказна на 22 октомври 79 година Н.Е. Во Помпеја имало потреси, но тоа не загрижувало никого. Гледаме како првпат форензички скенираат жртви.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
петок, 28. септември 2018
15:20 Viasat History Помпеја: Одбројување до катастрофата
понеделник, 1. октомври 2018
10:45 Viasat History Помпеја: Одбројување до катастрофата
среда, 3. октомври 2018
19:10 Viasat History Помпеја: Одбројување до катастрофата


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме