Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 12:35
Додај аларм
Глад за жад - poster
АвторDavid Gullason
Jeffrey Kinnon
NarratorMartin Strong
жанрДокоментарен
Реалити шоу
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Глад за жад

Jade Fever (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 4
епизода: << 9 >>

Екипата на Клаудија дава сè од себе за расформирањето и поместувањето на рударскиот камп до „2 милји". Температурата расте кога болест и топлотен бран го зафаќаат кампот.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

сабота, 22. септември 2018
14:05 Viasat Explore Potraga za žadom 4, epizoda 13.
сабота, 22. септември 2018
14:25 Viasat Explore Potraga za žadom 4, epizoda 14.
сабота, 22. септември 2018
14:45 Viasat Explore Potraga za žadom 3, epizoda 1.
сабота, 22. септември 2018
15:10 Viasat Explore Potraga za žadom 3, epizoda 2.
сабота, 22. септември 2018
12:35 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме