Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 12:55
Додај аларм
Глад за жад - poster
АвторDavid Gullason
Jeffrey Kinnon
NarratorMartin Strong
жанрДокоментарен
Реалити шоу
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Глад за жад

Jade Fever (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 4
епизода: << 10 >>

Џош се мачи со тежок и нестабилен товар на патот до „2 милји" и се одвојува од конвојот. Го очекува осамена ноќ на патот бидејќи Роби и Клаудија продолжуваат кон новата локација.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

недела, 23. септември 2018
17:15 Viasat Explore Potraga za žadom 4, epizoda 11.
недела, 23. септември 2018
17:35 Viasat Explore Potraga za žadom 4, epizoda 12.
недела, 23. септември 2018
18:00 Viasat Explore Potraga za žadom 4, epizoda 13.
недела, 23. септември 2018
18:20 Viasat Explore Potraga za žadom 4, epizoda 14.
сабота, 22. септември 2018
12:55 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме