Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 22:35
Додај аларм
Глад за жад - poster
АвторDavid Gullason
Jeffrey Kinnon
NarratorMartin Strong
жанрДокоментарен
Реалити шоу
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Глад за жад

Jade Fever (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 4
епизода: << 12 >>

Екипата ја истражува новата локација и заклучува дека има повеќе жад од кое било друго место на кое копале. Тони и Хенри ги изненадуваат со посета, сакаат да видат како напредува новата локација.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

сабота, 22. септември 2018
22:55 Viasat Explore Potraga za žadom 4, epizoda 13.
сабота, 22. септември 2018
23:20 Viasat Explore Potraga za žadom 4, epizoda 14.
недела, 23. септември 2018
06:05 Viasat Explore Potraga za žadom 3, epizoda 7.
недела, 23. септември 2018
17:15 Viasat Explore Potraga za žadom 4, epizoda 11.
недела, 23. септември 2018
17:35 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме