Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 12:30
Додај аларм
poster
жанрДокоментарен
Реалити шоу
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Автомобилите против Америка

Car vs America

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 1
епизода: 9

Во Лос Анџелес, местото на раѓање на „хотродингот", се појавуваат најчудните нешта во автомобилскиот свет. Мајк и Раф ги испитуваат преживеаните чудни традиции.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
среда, 24. октомври 2018
21:45 Viasat Explore Автомобилите против Америка
недела, 28. октомври 2018
19:30 Viasat Explore Автомобилите против Америка


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме