Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 21:00
Додај аларм
poster
жанрДокоментарен
Реалити шоу
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Мега транспортери

Mega Shippers

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 2
епизода: 2

Две огромни пратки стигаат во Ротердам и стручниот тим ги пренесува до брегот на најзафатеното пристаниште во Европа. Во Ипсвич, се натовараат педесет камиони кои треба да одат до сончеви брегови.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме