Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 19:45
Додај аларм
poster
жанрДокоментарен
Реалити шоу
Комедија
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Секојдневни трикови

How Hacks Work (2017)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 1
епизода: 16

Пиротехничарот, хемичарот и инженерот Мајк Сансом и неговите заморчиња Маркус Бронзи и Стивен Грант ги разгледуваат најдобрите, најлошите и најчудните начини за решавање на секојдневните проблеми.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме