Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 18:00
Додај аларм
Глад за жад - poster
АвторDavid Gullason
Jeffrey Kinnon
NarratorMartin Strong
жанрДокоментарен
Реалити шоу
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Глад за жад

Jade Fever (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 4
епизода: << 13 >>

Екипата се подготвува за последниот период на „2 милји" пред зимата. Џош и Гери одат по нафта, Клаудија е загрижена бидејќи не успеваат да се вратат во кампот пред да се стемни.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

недела, 23. септември 2018
17:15 Viasat Explore Potraga za žadom 4, epizoda 11.
недела, 23. септември 2018
17:35 Viasat Explore Potraga za žadom 4, epizoda 12.
недела, 23. септември 2018
18:20 Viasat Explore Potraga za žadom 4, epizoda 14.
понеделник, 24. септември 2018
06:15 Viasat Explore Potraga za žadom 2, epizoda 10.
недела, 30. септември 2018
17:15 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме