Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 22:35
Додај аларм
Глад за жад - poster
АвторDavid Gullason
Jeffrey Kinnon
NarratorMartin Strong
жанрДокоментарен
Реалити шоу
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Глад за жад

Jade Fever (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 4
епизода: << 14

По тешкото лето во кое не успева да најде првокласен жад, Клаудија очајнички сака да ги смени работите пред завршувањето на сезоната. Копањето на ново место може да ѝ ја донесе посакуваната добивка.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

вторник, 25. септември 2018
13:20 Viasat Explore Zelena groznica 2, epizoda 5.
вторник, 25. септември 2018
13:40 Viasat Explore Zelena groznica 2, epizoda 6.
вторник, 25. септември 2018
14:05 Viasat Explore Potraga za žadom 2, epizoda 7.
вторник, 25. септември 2018
14:25 Viasat Explore Potraga za žadom 2, epizoda 8.
четврток, 18. октомври 2018
06:10 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме