Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
HBO3 07:55
Додај аларм
Филмови и ѕвезди - poster
жанрМагазин
ДржаваХоландија
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Филмови и ѕвезди

Films & Stars (2008)

Актери

Alan Green

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 10
епизода: << 36 >>

Секоја недела, прегледи на најновите филмски остварувања, вклучително и ексклузивни интервјуа со филмски ѕвезди, како и снимки зад сцените, настани од црвениот тепих од целиот свет и поглед на профилот на една врвна холивудска ѕвезда, во ова забавно получасовно шоу.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

вторник, 25. септември 2018
03:40 HBO2 Filmovi i zvijezde 10, epizoda 38.
вторник, 25. септември 2018
07:55 HBO PL Films & Stars, epizoda 506.
петок, 28. септември 2018
05:30 HBO2 Filmovi i zvijezde 10, epizoda 38.
петок, 28. септември 2018
17:50 HBO Filmovi i zvijezde 10, epizoda 39.
петок, 5. октомври 2018
07:55 HBO3


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме