Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
HBO2 17:25
четврток 13. септември 2018
Додај аларм
Лежерно - poster
АвторZander Lehmann
жанрКомедија
Драма
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Лежерно

Casual (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 4
епизода: << 2 >>

Од режисерот Зандер Лиман и извршниот продуцент Џејсон Рајтман (режисер номиниран за „Оскар за „Во воздух и „Џуно) пристигнува оваа комедија, номинирана за „Златен глобус, која ги истражува смешните и чудни страни на современите семејства и врски. Скоро разведената Валери и нејзината 16-годишна ќерка Лора се преселиле кај братот на Валери, Алекс, кој е вечен ерген и мајстор за мангуплаци. Тие си се подучуваат за лудиот свет на љубовните состаноци и ја одгледуваат нејзината ќерка тинејџерка.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

четврток, 20. септември 2018
16:55 HBO2 Bez obveza 4, epizoda 3.
четврток, 20. септември 2018
17:25 HBO2 Bez obveza 4, epizoda 4.
сабота, 22. септември 2018
11:50 HBO3 Bez obveza 4, epizoda 5.
сабота, 22. септември 2018
12:20 HBO3 Bez obveza 4, epizoda 6.
четврток, 13. септември 2018
17:25 HBO2


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме