Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
HBO 05:30
Додај аларм
Холивуд: Hа снимање - poster
NarratorAngela Valley
жанрМагазин
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Холивуд: Hа снимање

Hollywood on Set (2003)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 15
епизода: << 37 >>

„Холивуд: На снимање оди зад сцените и на филмскиот сет за да ви прикаже ексклузивни снимки за најновите филмови. Секоја епизода прикажува 3 нови „блокбастери кои треба наскоро да излезат, за да ви ги даде сите информации за тоа како се прават тие филмови и кој ги прави!

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

недела, 23. септември 2018
10:05 HBO Hollywood: Na snimanju 15, epizoda 38.
понеделник, 24. септември 2018
16:55 HBO Hollywood: Na snimanju 15, epizoda 39.
понеделник, 24. септември 2018
17:50 HBO PL Hollywood: Na snimanju 15, epizoda 39.
вторник, 25. септември 2018
11:45 HBO Hollywood: Na snimanju 15, epizoda 39.
недела, 16. септември 2018
05:30 HBO


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме