Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
HBO2 22:30
Додај аларм
Кесл Рок - poster
АвторSam Shaw
Dustin Thomason
жанрДрама
Хорор
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Кесл Рок

Castle Rock (2018)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 1
епизода: << 3 - LOCAL COLOR >>

„Кесл Рок е психолошка хорор-серија што се одвива во универзумот на Стивен Кинг и претставува оригинална приказна што ги комбинира митовите со раскажувањето на најдобрите дела од Стивен Кинг, создавајќи епска сага за темнината и светлината која се одигрува на неколку квадратни километри во шумите на Мејн.

Еп. 3
Минатото се враќа заедно со Моли Стренд.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

среда, 26. септември 2018
04:55 HBO Castle Rock, epizoda 5.
среда, 26. септември 2018
23:50 HBO2 Castle Rock, epizoda 5.
сабота, 29. септември 2018
21:25 HBO2 Castle Rock, epizoda 5.
недела, 30. септември 2018
22:25 HBO3 Castle Rock, epizoda 6.
сабота, 15. септември 2018
22:30 HBO2


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме