Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 07:00
Додај аларм
poster
РежијаRod Daniel
рејтинг4.6/10
жанрКомедија
ДржаваСАД
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Каков татко, таков син

Like Father Like Son (1987)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

1033

Содржина

Мистериозен напиток им ги менува личностите на еден затворен доктор и неговиот опуштен син.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме