Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
HBO2 21:20
Додај аларм
Кесл Рок - poster
АвторSam Shaw
Dustin Thomason
жанрДрама
Хорор
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Кесл Рок

Castle Rock (2018)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

102

Содржина

сезона: 1
епизода: << 4 - THE BOX >>

„Кесл Рок е психолошка хорор-серија што се одвива во универзумот на Стивен Кинг и претставува оригинална приказна што ги комбинира митовите со раскажувањето на најдобрите дела од Стивен Кинг, создавајќи епска сага за темнината и светлината која се одигрува на неколку квадратни километри во шумите на Мејн.

Еп. 4
Додека Хенри се подготвува за судењето, во Кесл Рок пристигнува еден ковчег.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

понеделник, 24. септември 2018
20:10 HBO3 Castle Rock, epizoda 5.
вторник, 25. септември 2018
21:35 HBO Castle Rock, epizoda 5.
вторник, 25. септември 2018
21:45 HBO PL Castle Rock, epizoda 5.
среда, 26. септември 2018
04:55 HBO Castle Rock, epizoda 5.
сабота, 22. септември 2018
21:20 HBO2


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме