Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
HBO 10:05
Додај аларм
Холивуд: Hа снимање - poster
NarratorAngela Valley
жанрМагазин
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Холивуд: Hа снимање

Hollywood on Set (2003)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Содржина

сезона: 15
епизода: << 38 >>

„Холивуд: На снимање оди зад сцените и на филмскиот сет за да ви прикаже ексклузивни снимки за најновите филмови. Секоја епизода прикажува 3 нови „блокбастери кои треба наскоро да излезат, за да ви ги даде сите информации за тоа како се прават тие филмови и кој ги прави!

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

вторник, 25. септември 2018
11:45 HBO Hollywood: Na snimanju 15, epizoda 39.
четврток, 27. септември 2018
03:25 HBO PL Hollywood: Na snimanju 15, epizoda 39.
четврток, 27. септември 2018
08:20 HBO3 Hollywood: Na snimanju 15, epizoda 35.
петок, 28. септември 2018
03:30 HBO Hollywood: Na snimanju 15, epizoda 39.
недела, 23. септември 2018
10:05 HBO


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме