Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
HBO2 14:25
Додај аларм
Деца шпиони - poster
РежијаRobert Rodriguez
СцеаристRobert Rodriguez
рејтинг5.4/10
жанрАкција
Авантура
Комедија
Семејство
Научна фантастика
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (5)

Број на коментари (-)

Деца шпиони

Spy Kids (2001)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(6.8/10)

Посета

2960

Содржина

Кармен и Џуни немаат поим дека нивните родители биле тајни агенти. Сега, исчезнувањето на неколку нивни стари колеги ги принудува да се вратат во играта. Главна улога: Антонио Бандерас.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
недела, 7. октомври 2018
07:30 HBO2 Деца шпиони


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме