Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 07:15
понеделник 24. септември 2018
Додај аларм
Клубот на дадилките - poster
РежијаMelanie Mayron
СцеаристAnn M. Martin
Dalene Young
рејтинг5.1/10
жанрКомедија
Драма
Семејство
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (1)

Број на коментари (-)

Клубот на дадилките

THE BABY-SITTERS CLUB (1995)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(5.5/10)

Посета

599

Содржина

Седум средношколки организираат камп за дневен престој на деца, а во исто време искусуваат класични средношколски проблеми.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме