Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 00:15
Додај аларм
200 цигари - poster
РежијаRisa Bramon Garcia
СцеаристShana Larsen
рејтинг5.9/10
жанрКомедија
Драма
Романса
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (2)

Број на коментари (-)

200 цигари

200 Cigarettes (1999)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(12.3/10)

Посета

2438

Содржина

Група дваесетгодишни лица кои се справуваат со врски, осаменост, похота и свои лични неврози.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме