Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
RTL 23:10
Додај аларм
Секако, можеби - poster
РежијаAdam Brooks
СцеаристAdam Brooks
рејтинг7.2/10
жанрКомедија
Драма
Романса
ДржаваОбединетото Кралство
Франција
Германија
САД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (15)

Број на коментари (-)

Секако, можеби

Definitely, Maybe (2008)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(7.2/10)

Посета

8357

Содржина

Политички консултант се обидува да ѝ го објасни потенцијалниот развод, како и поранешните врски, на својата 11-годишна ќерка.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)

dxdy

- Tata, što je to trojac?
- To je igra koju igraju odrasli kada im je dosadno.

Објавено 20.02.2013
1


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме