Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 15:30
Додај аларм
Стаклената куќа - poster
РежијаDaniel Sackheim
СцеаристWesley Strick
рејтинг5.8/10
жанрКриминалистика
Драма
Мистерија
Трилер
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (6)

Број на коментари (-)

Стаклената куќа

The Glass House (2001)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(7.5/10)

Посета

7625

Содржина

На тинејџерка без родители и` се допаѓа двојка од Малибу, но открива дека не се толку грижливи пријатели како што се прикажуваат дека се.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме